Wystawa sztuki w tętniącej życiem fabryce

By
Wystawa sztuki w tętniącej życiem fabryce

Intrograf Lublin S.A. organizuje wydarzenie kulturowe w nietypowej scenerii. Ekspozycja twórczości znanego artysty, Leszka Mądzika, o tytule „ManuFAKTURA Czasu” powstanie w zakładzie produkcyjnym firmy.

Odwiedzający będą mogli zobaczyć obrazy Mądzika zawieszone nad pracującymi maszynami.  Wernisaż będzie dużym wydarzeniem nie tylko z uwagi na znaczącą rangę artysty, znanego ze swych autorskich dokonań teatralnych zarówno w Polsce, jak i za granicą, ale także ze względu na oryginalne miejsce ekspozycji dzieł sztuki. 

Intrograf Lublin jest producentem kartoników i ulotek, głównie dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Od wielu lat wspiera oraz organizuje różne wydarzenia kulturalne. Tworząc wystawę w swojej siedzibie, firma chce wyjść naprzeciw wszelkim schematom i udowodnić, że dla kultury nie ma miejsc niedostępnych. Wydarzenie jest równocześnie świetną okazją do wyrażenia uznania dla wybitnej i nieszablonowej twórczości Leszka Mądzika. 

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku o godzinie 15:00 w Lublinie, na hali produkcyjnej Intrografu Lublin. Jej zwiedzanie będzie możliwe do 28 maja 2022 roku. 

Informacje i rejestracja na zwiedzanie