Warsztaty Teatralne w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie - relacja.

By
Warsztaty Teatralne w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie - relacja.

W tym tygodniu dużo się działo – wzięłam udział w warsztatach teatralnych (DK Oskard) prowadzonych przez Pana Leszka Mądzika – wyjątkowego twórcę teatralnego.
Trzy dni ( 08-10.09.2021 r.) pełne emocji, przełamywania “siebie”.
Czas w oczekiwaniu – co się wydarzy? Kiedy każdy z nas na swój sposób pokonywał zaimprowizowane bariery, intuicyjnie zachowywał indywidualny przekaz jednocześnie pracując w grupie. Grupie osób różniącej się zarówno wiekiem jak i doświadczeniem teatralnym.

Pani Anna Klechniowska podzieliła się wrażeniami z pobytu w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie.


Warsztaty zakończyła etiuda “Korozja”, miałam ogromną przyjemność obserwować jak wiele wolności i zaufania dał Leszek Mądzik aktorom – fantastycznym pasjonatom teatru. Jak z próby na próbę etiuda zmienia się, emocje stają się czytelne a przekaz wzbudza refleksje nad potrzebą kontaktu z drugim człowiekiem. To było niezwykłe doświadczenie…..
Pan Leszek Mądzik znalazł czas także na podzielenie się swoimi teatralnymi doświadczeniami – poniżej zapis naszej rozmowy.

Wywiad przeprowadzony przez Panią Anne Klechniowską z Leszkiem Mądzikiem podczas Warsztatów Teatralnych w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie | 2021
Warsztaty teatralne Konin
Warsztaty Teatralne w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie
Anna Anny Klechniowskiej i Leszek Mądzik
Anna Klechniowska i Leszek Mądzik

Dziękujemy Pani Annie Klechniowskiej za relację i możliwość wykorzystania zdjęć z Warsztatów Teatralnych 2021 w CKiS – Dom Kultury OSKARD w Koninie.